Pembishomewear.com kampanya ve indirimlerden anında haberdar olmak ve web sitemize hızlıca ulaşmak için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz

indirmek için linke tıklayın:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pembishomewear.mobil 

Ios: apple          https://apps.apple.com/tr/app/pembishomewear/id1484049335?l=tr

bizi youtubeden takib etmek için link:
https://www.youtube.com/channel/UCAcMjBzgPa09FJrws_54GXQ

İnstagram sayfalarımız
@pembishomewear

Mağaza Adreslerimiz;

1. Cevizlik Mahallesi. Ebuziya Cad. No: 35/1 Bakırköy/İstanbul

2. Nuripaşa Mah. İsa Yusuf Alptekin Sokak No:18/A 34025 Zeytinburnu / İSTANBUL

Hakkımızda

2012 yılında G&M TEKSTİL çatısı altında kurulduk. Bu yıllarda İstanbul Sosyete pazarında ürünlerimizi tüketicilerle buluşturduk. Türkiye'de bir çok ilke imza atarak kaliteli ürünleri toptan fiyatına satışa sunduk. Gitgide artan tecrübemiz sayesinde siz tüketicilere en iyi ürünleri en iyi fiyatlara sunmayı başardık.

2019 yılında  G&M Tekstil çatısı altında, pembishomewear.com sitesini kurarak kendimizi ve kalitemizi dijital dünyaya açmaya karar verdik. Müşterilerimize internet üzerinden en iyi fiyatları sunmayı kendimize vizyon edindik.

pembishomewear.com hem tüketicilere hem de toptancılara hitap etmektedir. Ürünlerimizi perakende aldığınız gibi toptanda alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize hafta içi 09:00 - 18:00 arasında telefon ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca [email protected] mail adresi ile 7/24 destek alabilirsiniz.

Bizi, kaliteli ürünlerimizi daha yakından tanımak için İstanbul Zeytinburnu'ndaki   mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Önceliğimiz

Pembishomewear ailesi olarak önceliğimiz üyelerimizin mutluluğudur. 1.Sınıf pijama takımlarımız ile modayı sizlerle birlikte yeniden keşfediyoruz.  İpek saten pijama takımlarında Türkiye de öncü firmalar arasında yer alarak kalitemizi tüm dünyaya ulaştırmayı hedefliyoruz. Öte yandan üyelerimize güvenli alışveriş hizmeti sunmaya oldukça dikkat ediyoruz. Daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Hızlı Teslimat

Açıklamalarında hızlı gönderi olan tüm ürünlerimizi İstanbul içerisinde 24 saatte, İstanbul dışına ise 48 saatte ulaştırıyoruz